8 Temmuz 2010 Perşembe

Herşeyim bebişim

Oğlumu görmeyi çok istiyorum,doktor kontrolü gelmek bilmedi daha 1,5 hafta var.Sanki zaman geçmek bilmiyor.Acaba napıyor,keyfi yerinde mi çok merak ediyorum.Bazen içimde bişeyler hissediyorum ama tam olarak anlayamıyorum şuan karın ağrısı gibi bişeyler oluyor,tam da adlandıramıyorum ama güzel bişi,allahım isteyen herkese nasip etsin.Bugün kandil,bebeğim için kendim için ailemiz için bol bol dua edicem ve bebek isteyen ama sahip olamayan herkesede dua edicem.Allahım bu duyguyu herkese tattırsın.
Tatile çıkmayada az kaldı,kocamın da çok ihtiyacı var geçen senede benim işimden dolayı izne çıkmamıştı,sabırsızlıkla tatili bekliyoruz.Belki datça'ya da gideriz diye düşünüyoruz,inşallah gideriz.
Canımı sıkmamaya çalışıyorum,şuan için sürekli mobilya bakıyorum,kafamda bişeyler oluşturmaya çalışıyorum,herşey çok güzel çok tatlı bebişlerimiz için.Bayılıyorum ama benim bebişim erkek olacağı için sade ve düz modeller arıyorum.Genç odasına dönük bişeyler istiyorum.Bu hafta modokoya falan bakıcaz.İnşallah istediğimiz gibi şeyler bulabiliriz.

2 yorum:

  1. Gizli bahçe bende aynı düşüncelerdeyim. Geçen haftasonu görmeme rağmen inan özlüyorum. sanki onu taşımıyorumda doktorun odasında bırakıyorum gibi oluyor. Artık daha ilerde bize kendilerini hissettirdiklerinde daha iyi olacağız.Benimde bebeğimin cinsiyeti belli olsun. Bende yavaş yavaş alışverişine başlayayım. Hayırlısıyla sağlıklı olsunlar. Kandilini kutluyorum. Bende dua edecğim herkes için.

    YanıtlaSil
  2. Deniz evet,çok özlüyorum,karnımızda kendilerince bişeyler yapıyorlar ama göremiyoruz bi hissetsek belkide görmememize gerek kalmayacak,içimizde olduğuna tamamen inanıcaz.Bende sanırım neden bu ???
    Hayırlısı ne ise kız-erkek o olur inşallah.Seninde kandilin kutlu olsun

    YanıtlaSil